Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Çimstone Çeşitleri

Arcadia Çimstone
Arcadia Çimstone
Conran Çimstone
Conran Çimstone
Corsica Çimstone
Corsica Çimstone
Elvas Çimstone
Elvas Çimstone
Emden Çimstone
Emden Çimstone
Kenzak Çimstone
Kenzak Çimstone
Kutna Çimstone
Kutna Çimstone
Labem Çimstone
Labem Çimstone
Lapland Çimstone
Lapland Çimstone
Lugo Çimstone
Lugo Çimstone
Mirat Çimstone
Mirat Çimstone
Nimbus Çimstone
Nimbus Çimstone
Oasis Çimstone
Oasis Çimstone
Recife Çimstone
Recife Çimstone
Riviera Çimstone
Riviera Çimstone
Savana Çimstone
Savana Çimstone
Sines Çimstone
Sines Çimstone
Truro Çimstone
Truro Çimstone
Çimstone yapı sektöründe birçok kaliteli işe imza atan Artaş Mermer Dekorasyon yukarıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdedir. Detaylı fiyat bilgileri, ücretsiz keşiflendirme ve diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Çimstone ile ilgili daha detaylı bilgilendirme ve sıkça sorulan sorular için aşağıdaki bölümümüze göz atabilirsiniz.

Çimstone Nedir? Her türlü çevre koşulların da yüksek dayanım gösterebilen bir malzemedir. Yüksek derecede aşınma, çizilme ve darbe dayanımına sahip olmakla birlikte leke ve kir tutmaya kolay temizlenebilir bir yüzeye sahiptir. Taşlar arasında hijyen belgesine sahip olan tek sınıftır ve üzerinde rahatlıkla yemeklerinizi tutabilirsiniz. Asit ve baz gibi değişik kimyasal maddelerden etkilenmemektedir. Özellikle içerdiği kuvars mineralleri görüntüsüne çok fazla güzellik katmaktadır.

Çimstone Nerelerde Kullanılır? Özellikle hijyen sınıfında olduğundan mutfak tezgahı ve banyo gibi yerlerde uygulanabilmektedir.

Mutfak Tezgahı ve Çimstone: Bu ikiliyi neden ilişkilendirdiğimizi yukarıdaki anlattıklarımızdan rahatlıkla anlayabilirsiniz. Mutfak tezgahları üzerinde yiyecekler ile yapılan işlemlerde gösterdiği hijyen özelliklerinden dolayı çimstone tezgahlarda vazgeçilmez bir malzemedir.

Çimstone Fiyat Unsurları ve Çimstone Fiyatları: Uygulanacak alan ve yapılacak yerin seçimine göre fiyatlandırma değişmektedir. Kullanılacak çimstone malzemenin seçimi de bu fiyatlandırmada etkilidir. Çimstone fiyatı ise tamamen model özelliklerine göre değişim gösterir. Firmamız tarafından sunulan çimstone m2 ve metretül fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz.

Malzeme Nerelerde Kullanılıyor? Çimstone'nun kullanıldığı yerlere değinecek olursak, banyo, mutfak tezgahları, zemin, döşeme, kaplama gibi yerlerde kullanılır. Bazı bölgeler için ucuz çimstone çeşitlerimiz mevcuttur. Granit ve mermer gibi bu malzemede stoklarımızda bulunmaktadır.

Uygulama Yaptığınız Yerler Nereler? Özellikle Ankara içinde yoğunlukla çalışmalarımız ve çimstone uygulamalarımız mevcuttur. Detaylı olarak Keçiören, Etlik, Altındağ, Mamak, Çukurambar, Sincan, Demetevler, Etimesgut, Çayyolu, Yenimahalle, Batıkent, Çankaya ve daha birçok ilçede yapılmış çalışmalarımız mevcuttur. Diğer illerde İstanbul, İzmir, Antalya, Afyon, Adana, Bursa, Denizli, Muğla gibi yerlerde ortak çalışma bölgelerimiz bulunmaktadır.

Doğal Çimstone Nedir? Bazı durumlarda yapay olarak katkı maddeleri ile yapılan ve hiçbir zaman orjinalinin yani doğadan çıkan halini tutmayan çeşitleri mevcuttur. Doğadan çıkan ve değişik isimler ile adlandırılan Çimstone çeşitleri yukarıdaki resimlerde gösterilmiştir. Ayrıca aşağıdaki adreslerde detaylı gösterimleri mevcuttur.

Çimstone Çeşitleri:
Arcadia Çimstone - Conran Çimstone - Corsica Çimstone - Elvas Çimstone - Emden Çimstone
Kenzak Çimstone - Kutna Çimstone - Labem Çimstone - Lapland Çimstone - Lugo Çimstone
Mirat Çimstone - Nimbus Çimstone - Oasis Çimstone - Recife Çimstone - Riviera Çimstone
Savana Çimstone - Sines Çimstone - Truro Çimstone
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları