Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Dış Cephe Kaplama

Cephe Kaplama, Limra Cephe Kaplaması, Granit Cephe Kaplama

Bina Cephe Kaplama
Bina Cephe Kaplama
Granit Dış Cehpe Kaplama
Granit Dış Cehpe Kaplama
Granit Dış Cehpe Kaplama 2
Granit Dış Cehpe Kaplaması 2
Limra Dış Cephe Kaplama
Limra Dış Cephe Kaplama
Limra Dış Cephe Kaplama 2
Limra Dış Cephe Kaplama 2
Limra Dış Cephe Kaplama 3
Limra Dış Cephe Kaplama 3
Fiyat ve diğer bilgiler için iletişim bilgilerimizi kullanınız. Dış Cephe Kaplama teknolojisinde en iyi ekipman ve deneyimli teknik kadrosuyla Artaş mermer hizmetinizdedir. Bina cephe kaplamaları ve normal cephe kaplamaları yetenekleriyle istediğiniz tasarımdaki granit, limra, mermer cephe kaplamalarını yapabilmekteyiz. Aşağıda sıkça sorulan soru ve cevapları bulabilirsiniz.

Dış Cephe Kaplaması Nedir ve Ne işe Yarar? Özellikle günümüzde binaların estetik görünümleri ve ısıl yalıtımları için birçok kaplama teknolojisi bulunmaktadır. Binanın dış yapısının üstüne monte edilebilen, alüminyum, ahşap, mermer, granit, limra, kompozit, siding gibi kaplama yöntemleri mevcuttur. Bu teknolojiler ile bina veya evleriniz hem daha güzel bir dış görünüme sahip olacak hem de daha iyi bir ısı yalıtımı sağlanmış olacaktır.

Granit Dış Cephe Kaplaması? Bina veya evlerin dış cephelerini granit taşıyla kaplanarak oluşan kaplama türüdür. Kırmızı granit, yeşil granit ve diğer granit çeşitleri ile yapılan dış cephe kaplaması bulunmaktadır.

Cephe Kaplamaları ve Çeşitleri Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok cephe kaplama çeşidi mevcuttur. Bunlardan bizim sizlere sunduklarımız; Granit, Mermer ve Limra cephe kaplamalarıdır.

Bina Cephe Kaplama Nasıl Yapılır? Uzman ekiplerimiz tarafından öncelikle bina veya evinizin dış cephesi üzerinde keşif incelemesi yapılır ve gerekli hesaplama, çalışmalardan sonra ortaklaşa seçilen kaplama türüyle binanızın dış cephesi kaplanır.

Cephe Kaplama Ankara İçin Firmamızın genel merkezi Ankara bulunduğu için şu anda Ankara içi çalışmalarımız yoğunluktadır. Ankara içinde Keçiören, Etlik, Altındağ, Mamak, Çukurambar, Sincan, Çayyolu, Yenimahalle, Batıkent, Çankaya ve daha birçok ilçede yapılmış çalışmalarımız mevcuttur. Özellikle Keçiören bölgesindeki limra dış cephe çalışmalarımız çoğunluktadır.

Dış Cephe Kaplama Fiyatları Nasıl Belirlenir? Cephe kaplama fiyatlarımız, yapılacak çalışmanın büyüklüğüne ve seçilen kaplama malzemesine göre belirlenir. Cephe kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Kaplama Sistemleri Nelerdir? Bu sorunun cevabını da yukarıdaki anlatımlarda bulabilirsiniz. Bunların dışında ek bilgi vermek gerekirse K.Ören bölgesindeki yukarıda resimlerde gösterilen limra çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

Limra Dış Cephe Kaplaması? Bina veya evlerin dış cephelerinin özel limra taşıyla kaplanarak oluşturulan yöntemdir. Limra fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Limra cephe kaplama örnekleri yukarıdaki resimlerde gözükmektedir.

Dış Cephe Kaplama Elemanları ve Malzemeleri Yapı üzerine kaplama çalışması uygulanırken kullanılan elemanlara ve kaplama için kullanılan malzemelere denilebilir. Mekanik kaplama yöntemleri mevcuttur. Ankaraj hesabı yapılarak kullanılacak elemanlar ve malzemeler seçilecektir. Cephe kaplama malzeme ve eleman fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

Cephe Kaplama Fiyat Bilgisindeki Etkenler Nelerdir? Fiyatların birçok değişkene bağlı olarak değişeceğini söylemiştik. Detaylı ve net fiyat için elemanlarımızın yerinde yapınızı görmesi ve seçimlerinize göre size fiyat vermesi için bizimle iletişime geçiniz.

Cephe Taş Kaplama Sistemleri Nelerdir? Limra ve granit gibi aynı zamanda diğer taşlarla da cephe kaplamaları yapılabilmektedir. Sıkıştırma, Pres tuğla, İznik çini kaplama, eskitme mermer, kayrak ve andezit Ankara taşı ile kaplama gibi seçenekler mevcuttur.
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları