Hakkımızda

 

1997 yılında kurulan firmamız 20 yıldır mermer ve granit işleme üzerine hizmet vermektedir.

Firmamızın ana prensipleri hızlı ve zamanında teslimat , koşulsuz müşteri memnuniyeti , tüm kullandığımız ürünlerin A kalite olması ve çalışma fırsatı bulduğumuz müşterilerimizin bu prensipleri asla değiştirmeyeceğimizden emin olmasıdır. Bu yönde bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygulamasını yapmış olduğumuz mutfak tezgahları , mermer masalar , mermer ve granit döşeme kaplama denizlik parapet dış cephe kaplama işleri ile ilgili sürekli olumlu geri dönüş almaktayız.

Tedariklerimizi hem iç piyasadan hem de yurtdışından ithal olarak yapabilmekteyiz. Proje bazlı ürünlerde dünyanın her yerinden mermer ve granit ithalatı yapabilmekteyiz. İç piyasada bulunmayan tüm mermer ve granitlerin ithalatını firmamız gerçekleştirmektedir.

Uygulama konusunda uzman olan personelimiz ile binlerce metre çeşitli uygulamayı sorunsuz ve zamanında teslim etmenin onurunu yaşamaktayız.

Parkurumuza eklediğimiz yeni makineler ile fason kesim alın pah cila işlemlerini tüm plakalar ürünler için milimetre hassasiyetinde yapmaktayız.

Artaş Mermer LTD ŞTİ olarak 40 yılı aşkın mermer montaj işleri deneyimi ve yılların deneyimi ile kusursuz imalat , kaliteli işçilik , zamanında teslim prensiplerinden hiç şaşmadan ; Mermer, granit, çimstone ve belenco ile ilgili tüm uygulamalarda Sektörün öncü kuruluşlarından olmuştur.

Firmanız veya sizin için tüm projelendirme fiyatlandırma uygulama çalışmasını doğal tüm taşları kullanarak yapabilecek yetide personelimiz mevcuttur. Granit ve mermerin her türlüsünden aklınızdan geçen çeşitli ürünleri son hali ile size hazırlayabiliriz. Granit mermer ve traveten dış cephe kaplama konusunda da sınırsız referansımız vardır.