Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Merdiven Uygulamaları

Merdiven Uygulamaları, Granit ve Mermer Basamak Çalışmaları

Merdiven Tasarımı 1
Merdiven Tasarımı 1
Merdiven Tasarımı 2
Merdiven Tasarımı 2
Merdiven Tasarımı 3
Merdiven Tasarımı 3
Merdiven Tasarımı 4
Merdiven Tasarımı 4
Basamak Tasarımı 5
Basamak Tasarımı 5
Merdiven Tasarımı 6
Merdiven Tasarımı 6
Merdiven Tasarımı 7
Merdiven Tasarımı 7
Merdiven Tasarımı 8
Merdiven Tasarımı 8
Merdiven Tasarımı 9
Merdiven Tasarımı 9
Merdiven uygulamaları konusunda fiyat bilgileri veya diğer detayları almak için bizimle iletişime geçiniz. Merdiven Uygulamaları sayfamızda firmamız tarafından üretilen ve tasarımları yapılan merdiven kaplama, merdiven döşeme, basamak çalışmaları, granit merdiven uygulamaları, siyah ve kırmızı granit basamak çalışmalarını bulabilirsiniz.

Merdiven Kaplama Fiyat unsurları ve Fiyatları genellikle yapılacak çalışmanın büyüklüğüne, kullanılacak mermer veya granit malzemenin seçimine ve çalışma bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Merdiven veya basamak kaplama fiyatı ile ilgili detaylı bilgi almak için, ucuz veya indirimli merdiven ürünlerden haberdar olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Merdiven Kaplama Nedir? Evlerimizde veya apartmanlarımızda kullandığımız merdiven yapıların beton veya metal olan yüzeylerinin üstüne mermer, granit, andezit gibi malzemeler ile kaplanması sonucu oluşan dekoratif yapıdır.

Basamak Kaplama Nedir? Basamak ile merdiven arasında aslında çok önemli bir fark yoktur. İkisi de çıkış ve iniş işlemlerini sağlayan yapılardır. Faka basamak genelde çok küçük bir yüksekliği daha rahat çıkıp inmek için yapılan yapıdır. Yukarıdaki merdiven ve basamak resimleri bölümünde gerekli farkı görebilirsiniz. Detaylı teknik bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Basamak, Merdiven Döşeme ise kaplama ile aynı anlam taşır, Merdiven veya basamak yüzeyinin mermer veya granit malzeme ile döşenmesi ve estetik bir görüntü oluşması sağlanmaktadır.

Merdiven Dekorasyon? Burada ise yapılan işin başından sonuna kadar, tasarım, üretim, montaj ve işçilik işlemleri sonucunda güzel ve dekoratif bir merdiven yapılması amaçlanır. Tüm bu işlemlere merdiven dekorasyon veya basamak dekorasyon denilebilir. Merdiven dekorasyonda asıl amaç mermer merdiven veya granit merdiven tasarımı yapmak, basamak dekorasyon çalışmasında ise mermer basamak veya granit basamak çalışması yapmak olarak nitelendirilebilir. Merdiven resimleri ve basamak resimlerini yukarıdaki uygulamalarımızda görebilirsiniz.

Çalışma Yaptığımız Bölgeler: Ankara içinde yenimahalle, batıkent, sincan, eryaman, etimesgut, çankaya, oran, yıldız, kavaklıdere, dikmen, çukurambar, 100. yıl, keçiören, etlik, mamak, altındağ, ayaş, gölbaşı, konutkent, doğukent, eskişehir yolu üzerindeki birçok yerleşim yerinde uygulamalarımız mevcuttur. Ayrıca İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Adana, Konya, Muğla, Isparta gibi illerde çalışma ortaklarımız mevcuttur. Merdiven çeşitleri ve merdiven fiyat bilgisi hakkında daha detayşı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları