Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Mermer Banyo

Mermer Banyo, Banyo Döşeme ve Kaplama Çeşitleri

Banyo Granit Tasarım 1
Banyo Granit Tasarım 1
Banyo Granit Tasarım 2
Banyo Granit Tasarım 2
Banyo Mermer Tasarım 1
Banyo Mermer Tasarım 1
Fiyat ve model seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Mermer banyo çeşitleri ile ilgili çalışmalarımız, firmamız tarafından üretimi yapılan ve yapılabilecek olan banyo mermer ve banyo kaplama ile banyo döşeme çeşitleri ve granit banyo uygulamaları bu bölümde mevcuttur.

Mermer Banyo fiyatları ve indirimli banyo mermer ürünleri ile ucuz mermer banyo çeşitleri, banyo kaplama ve banyo döşeme fiyatları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mermer banyo çalışmaları ile ilgili detaylı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz.

Banyo Çeşitleri Nelerdir? Kullanılan yapı malzemesine göre, çimstone, mermer ve granit banyo olarak değişik gruplara ayrılabilen bir türdür. Granit banyo çeşitleri daha şık ve daha estetik bir görünüme sahip olmakla birlikte fiyat olarak diğer çeşitlere göre biraz daha pahalıdır.

Banyo Kaplama Nedir? Banyo kaplama banyo zemini ve banyo duvarlarının, granit, mermer, çimstone, seramik gibi malzemeler ile kaplanması sonucu oluşan bir kaplama türüdür. Yükseklik ve derinlik koşulları ile kaplanacak ortama göre seçilecek olan malzeme değişecektir.

Banyo mermerleri hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, sıvı geçirgenlikleri çok düşük olan, nem tutmaya ve sağlam yapıda mermer çeşitleri veya granit çeşitleri ile çimstone çeşitleri seçilmelidir. Taş formunda kaplamalar geçirgenliklerinden dolayı çok fazla tercih edilmemektedir. Mermer kaplamalı banyolar genellikle en çok tercih edilen türdür.

Banyo döşeme ise aynı kaplamada olduğu gibi bir çeşittir. Buradaki fark döşemenin daha çok banyo zemini üzerine uygulanması ile ortaya çıkar. Yukarıda anlattığımız gibi zemin banyo malzemeleri daha düşük sıvı geçirgenliği olan ve daha sert malzemeler seçilerek yapılmalıdır.

Mermer Banyo dekorasyon çalışmaları yapan firmamız ile banyonuza daha estetik ve daha güzel bir görüntü vermek istiyorsanız ücretsiz keşif ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca değişik banyo modelleri ile hazır banyo çeşitleri ve ucuz banyo mermer, granit, çimstone malzemeleri için fiyat bilgisi isteyebilirsiniz. Banyo dizayn ve banyo üretimi konusunda en iyi teklifleri bizden alabilirsiniz.

Çalışma yaptığımız bölgeler: Ankara merkezli olan firmamızın mermer banyo çalışması yaptığı bölgelere bakacak olursak. Ankara içinde batıkent, birlik mah, yenimahalle, aydınlıkevler, etlik, ümitköy, bilkent, çukurambar, gaziosmanpaşa, kavaklıdere, seyranbağları, ayrancı, cinnah, bahçelievler, beşevler, emek, kasalar, dikmen, altındağ, çankaya, yıldız, oran, gölbaşı, ulus, kalecik, eryaman, sincan, temelli, ayaş, yenikent ve diğer semtlerden birçoğu. Ankara dışında ise İstanbul, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adana, Balıkesir, Bursa ve diğer birçok ilde çalışma ortaklarımız mevcuttur.
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları