Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Granit ve Mermer Denizlik

Denizlik Uygulamaları

Granit Denizlik
Granit Denizlik 1
Granit Denizlik 2
Granit Denizlik 2
Mermer Denizlik
Mermer Denizlik
Mermer ve Granit denizlik çalışmaları ile ilgili teknik ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz. Denizlik uygulamalarında önemli çalışmalara imza atan Artaş Mermer Dekorasyon olarak yaptığımız çalışmaların bazılarını ve teknik bilgileri burada bulabilirsiniz. Ayrıca denizlik uygulamları ile ilgili diğer bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

Denizlik Fiyatları: Firmamız tarafından uygulanan mermer ve granit denizlik fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçiniz.

Çalışma Yaptığımız Alanlar: Ankara merkezli olan firmamız denizlik çalışmalarının hemen hepsini batıkent, mamak, sincan, keçiören, elvankent, gölbaşı, etimesgut, fatih, ümitköy, eryaman, ovacık, çayyolu, yıldız, çankaya, dikmen, çukurambar, altındağ gibi bölgelerde yapmıştır. Şehir dışında ise İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Konya, Eskişehir gibi bölgelerde çalışma ortaklarımız mevcuttur.

Denizlik Fiyatında Etkili Faktörler Nelerdir? Denizlik çalışmasının uygulanacağı alanın büyüklüğü ve kullanılacak mermer veya granit çeşitinin türü fiyatlar konusunda ana etkenlerdir. Metrekare ve metretül fiyatları ile ilgili detaylar için iletişim bilgilerimizi kullanınız.

Mermer Denizlik Nedir? Pencerelerin iç veya dış bölgelerine konulan, ana maddesi mermer olan, üzerine süs eşyaları konulan dekorasyonda önemli bir görüntüye sahip olan yapı olarak nitelendirilebilir.

Granit Denizlik Nedir? Yukarıdaki açıklamanın aynısı sadece burada kullanılan malzeme Granit türündedir.

Pencere Denizlikler Nelerdir? Aslında denizlik pencerelerin iç veya dış bölgelerine konulan mermer veya granit malzeme olarak adlandırılır. Bu nedenle pencere denizlikleri denilmesindense direk olarak denizlik denilmesi daha uygundur.

Küpeşte, Mermer ve Granit Küpeşte çeşitleri ile size birçok alternatif sunmaktayız. Merdiven küpeşte, balkon küpeşte, pencere küpeşte ve diğer tüm küpeşte çeşitleri ile küpeşte fiyatları için bize ulaşınız. Harpuşta veya diğer adıyla küpeşte resimleri bölümde bulunmaktadır. Ayrıca taş, seramik ve andezit küpeşte türleri stoklarımızda mevcuttur.
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları