Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Mutfak Tezgahları

Granit Mutfak Tezgahları

Granit Mutfak Tezgahı 1
Granit Mutfak Tezgahı 1
Granit Mutfak Tezgahı 2
Granit Mutfak Tezgahı 2
Granit Mutfak Tezgahı 3
Granit Mutfak Tezgahı 3
Granit Mutfak Tezgahı 4
Granit Mutfak Tezgahı 4
Granit Mutfak Tezgahı 5
Granit Mutfak Tezgahı 5
Granit Mutfak Tezgahı 6
Granit Mutfak Tezgahı 6
Granit Mutfak Tezgahı 7
Granit Mutfak Tezgahı 7
Granit Mutfak Tezgahı 8
Granit Mutfak Tezgahı 8
Granit Mutfak Tezgahı 9
Granit Mutfak Tezgahı 9
Granit Mutfak Tezgahı 10
Granit Mutfak Tezgahı 10
Granit Mutfak Tezgahı 11
Granit Mutfak Tezgahı 11
Granit Mutfak Tezgahı 12
Granit Mutfak Tezgahı 12

Mermer Mutfak Tezgahları

Mermer Mutfak Tezgahı 1
Mermer Mutfak Tezgahı 1
Mermer Mutfak Tezgahı 2
Mermer Mutfak Tezgahı 2
Mermerit Mutfak Tezgahı 3
Mermerit Mutfak Tezgahı 3
Fiyat ve teknik bilgiler için yetkililerimizle iletişime geçiniz. Firmamız tarafından tasarım ve üretimi yapılan mutfak tezgah çeşitlerini bu bölümde bulabilirsiniz. Granit mutfak tezgahı, mermer ve mermerit mutfak tezgahları ile ilgili detaylar bu bölümde mevcuttur. Özel tezgah tasarımlarınız, ucuz mutfak tezgahları ve mutfak tezgah fiyatları için bizimle iletişime geçin. Bölüm ile ilgili bilgiler aşağıdadır.

Mutfak Tezgahı Fiyatları uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğüne, çeşidine, kullanılacak malzemenin yapısına ve türüne göre değişebilir. Ücretsiz keşif ve mutfak tezgah fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Mutfak Tezgahı Nedir? Kısaca tanımlamak gerekirse, mutfakta yer dolaplarının üstünde bulunan ve üzerinde lavabo dahil mutfak ile ilgili işlerimizi yapabileceğimiz alanı olan mermer, granit, çimstone gibi malzemelerden yapılan bölüm olarak düşünülebilir.

Granit Mutfak Tezgahı Nedir? Yukarıda anlattığımız tezgah yapısında kullanılan ana malzemenin granit olmasıyla yapılan türdür. Granit tezgah olarak ta adlandırılır. Granit malzemelerin çeşitliğinde dolayı daha çok tercih edilen granit mutfak tezgahları daha canlı ve estetik bir görünüme sahip olmakla birlikte en pahalı tür olarak adlandırılabilir. Bunun arkasındaki temel sebep granit malzeme fiyatlarının pahalı oluşudur.

Mermer Mutfak Tezgahı Yapımı için kullanılacak malzeme türü mermer yapıdadır. Mermer tezgah olarak ta söylenebilir. Stoklarımızda bulunan mermer çeşitleri ile yapılabilecek değişik boy, ebat, metrekare (m2), metretül ve aynı zamanda granite göre daha ucuz bir tür olan mermer mutfak tezgahları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçiniz.

Mermerit mutfak tezgahı yapımında ise kullanılan malzeme, mermer tozu ve harici kimyasallardır. Çok sağlam ve hijyenik olmamakla birlikte ucuz bir yapıya sahiptir.

Çimstone mutfak tezgahı ise hijyenik ve dayanımı yüksek olan çimstone malzeme kullanılarak yapılan bir mutfak tezgah modelidir.

Modeller ve Çeşitler: Hazır mutfak tezgahları ve mutfak tezgah modelleri için bizimle iletişime geçiniz. Mermer, mermerit, granit, çimstone gibi malzemelerden yapılan mutfak tezgahı çeşitleri ve ucuz mutfak tezgahları ile ilgili tüm bilgileri bizden öğrenebilirsiniz. Tezgah ölçüleri ve kullanılacak mutfak tezgah malzemelerini seçmede ve fiyatlandırmada ücretsiz destek sunuyoruz.

Çalışma yaptığımız bölgeler: Ankara merkezli olan firmamız mutfak tezgahı Ankara içinde batıkent, yenimahalle, çayyolu, eryaman, elvankent, ümitköy, konutkent, bilkent, çankaya, yıldız, ulus, altındağ, çubuk ve daha birçok bölgede çalışma yapmaktadır. Ayrıca İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Eskişehir, Konya gibi illerde de çalışma ortaklarımız bulunmaktadır.

Mutfak dekorasyon işleri ile ilgili çalışmalarımızı ve örnek uygulamalarımızı sürekli olarak sitede yayınlayacağız. Mutfak tasarım ve mutfak dizayn ile ilgili tüm sormak istedikleriniz için iletişim bilgilerimizi kullanarak yetkililerimizle görüşebilirsiniz.
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları