Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Şömine ve Barbekü

Şömine ve Barbekü Uygulamaları

Barbekü Uygulaması
Barbekü Uygulaması
Barbekü Uygulaması 2
Barbekü Uygulaması 2
Barbekü Uygulaması 3
Barbekü Uygulaması 3
Barbekü Uygulaması 4
Barbekü Uygulaması 4
Şömine Uygulaması
Şömine Uygulaması
Şömine Uygulaması 2
Şömine Uygulaması 2
Şömine Uygulaması 3
Şömine Uygulaması 3
Şömine Uygulaması 4
Şömine Uygulaması 4
Şömine Uygulaması 5
Şömine Uygulaması 5
Şömine Uygulaması 6
Şömine Uygulaması 6
Şömine Uygulaması 7
Şömine Uygulaması 7
Şömine Uygulaması 8
Şömine Uygulaması 8
Şömine Uygulaması 9
Şömine Uygulaması 9
Şömine Uygulaması 10
Şömine Uygulaması 10
Şömine Uygulaması 11
Şömine Uygulaması 11
Şömine ve barbekü çalışmaları ile ilgili fiyat veya teknik bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Mermer Dekorasyon sektöründe yıllardır hizmet veren Artaş Mermer Dekorasyon, şömine ve barbekü uygulamalarında da sizlere sınırsız çeşit ve değişik model imkanları sunuyor. Şömine ve barbekü ile ilgili bilinmesi gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

Şömine ve Barbekü Nedir? Ev içinde çeşitli bölgelerde ısınma amacıyla kurulan ve dekoratif olarak güzel bir görünüme sahip olan sistemlere şömine denir. Barbekü ise daha çok balkon veya dış bölümlerde bulunan özellikle yiyecek pişirmek için kullanılan ve üzerinde ızgara bulunan bir üründür.

Şömine Dekorasyon ile ilgili daha fazla detay verecek olursak. Evinizin salon, oturma odası, balkon gibi bölümlerinde daha güzel bir görüntü ve kullanışlı bir ürün olarak mermer, granit gibi malzemeler ile dilediğiniz modelde şömine üretebiliyoruz.

Barbekü ve Şömine Modelleri genellikle kullanılan malzemeye ve uygulamanın yapıldığı yere göre değişik seçimlerde yapılabilir. Birçok şömine kazan ve mekanik sistem üreticileri mevcuttur. Daha çok görsel ve maden kısmı ile uğraşan firmamız kaliteli ve ucuz işçilik sunmaktadır.

Şömine Fiyatları ve Fiyat Unsurları birçok değişkene bağlıdır. Özellikle uygulamanın yapılacağı yer ve kullanılacak granit veya mermer malzemenin çeşidine göre şömine veya barbekü fiyatı değişim göstermektedir. Detaylı fiyatlandırma için bizimle iletişime geçiniz.

Mermer ve Granit Şömine biraz önce bahsettiğimiz gibi ana malzemesi mermer veya granit olan bir türdür. Isıl veya mekanik dayanımların önemli olduğu şömine uygulamaların da , şömine tasarımı ve şömine imalatı yapabilen şirketimiz en büyük yardımcınız olacaktır.

Şömine Çeşitleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki şömine resimleri bölümüne göz atabilirsiniz. Bahçe şömineleri ve diğer ev veya bina bölümleri şömineleri için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Barbekü ve şömine işlerinde yıllarında tecrübesi Artaş Mermer Dekorasyon size en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunacaktır. Ayrıca ucuz şömine modellerini de bölümde bulabilirsiniz.

Şömine ve Barbekü Uygulamasını yaptığımız bölgeler özellikle Ankara şömine sektöründe, batıkent, yenimahalle, etlik, ümitköy, çukurambar, gaziosmanpaşa, seyranbağları, ayrancı, bahçelievler, beşevler, emek, kasalar, altındağ, çankaya, yıldız, oran, gölbaşı, kalecik, eryaman, sincan, temelli, yenikent ve diğer semtlerden birçoğu. Ankara dışında ise İstanbul, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adana, Bursa ve diğer birçok ilde çalışma ortaklarımız mevcuttur.
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları