Granit Masa Tasarımlarımız

Granit Masa Tasarım Çalışmalarımız ve Detaylar

Mermer Masa Modellerimiz bölümü altında mermer ürünler kullanılarak yapılan masa tasarımlarımız görebilirsiniz. Bu bölümde ise Granit malzeme kullanarak yaptığımız masa modellerini paylaşıyoruz. Öncelikle stoklarımızda ve satış tedarik bölümümüzde 100 e yakın farklı renk ve türde granit malzeme olduğunu belirtmek isteriz.

Granit masa modellerimiz isteğe uygun olarak tasarlanıp yüksek kalite işçilik ile üretilip kurulmaktadır. Mutfaklarda, salonlarda ve ofis içlerinde artık sıkça kullanılan bu masa türleri ile sizde kaliteyi ve şıklığı yaşayabilirsiniz.

Ayak ve Kesim Tasarımları ile Üretim Aşaması

Üst malzemeler standart granit olarak kullanılmaktadır. Alt bölümlerde ise, ahşap, metal ve güçlendirilmiş granit malzeme kullanarak isteğe özel ayak tasarımı yapabilmekteyiz. Bunlardan en çok tercih edilenin ahşap ayaklı granit masa modelleri olduğunu belirtelim. Masa üretim aşamalarımız şu şekildedir.

  • Masanın geometrik şekli ve boyutu seçildikten sonra buna uygun olan plaka seçimi yapılır.
  • Plaka uygun şekil ve ebatlarda kesilerek istenilen yapıya kavuşturulur.
  • İşlenen granitin üst yüzeyi uygun şekilde parlatılıp pahlanır. Kenarları ise yine isteğe uygun olarak eğimlendirilip tasarlanır.
  • Malzemenin alt bölümü güçlendirilerek masa için kullanılabilir hale getirilir.
  • Granit masanın bacak bölümü tasarlanır.
  • Masa monte edilecek yere götürülür ve burada bacak kısmı ile birleştirilip gerekli testlerden sonra teslimi yapılır.

Masa modelleri ile ilgili tasarım çeşitleri tamamen sizin hayal gücünüze göredir. Sahip olduğumuz makine ekipmanları ile çok yüksek sayıda farklı tasarım yapabilmekteyiz. Fiyat detayları, indirim ve kampanyalar ve diğer merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.