Mermer Basamak Çalışmalarımız

Mermer Basamak Yapımı ve Teknik Detaylar

Firmamızın ana uygulama alanlarından bir diğeri mermer basamak çalışmalarıdır. Mermer tabanlı taş kullanarak yaptığımız basamak çalışmalarında sadece basamak uygulaması değil bütünleşik olarak basamak ve etrafındaki dekorda yapılmaktadır. Yukarıda bununla ilgili örnekler görebilirsiniz.

Mermer Basamak uygulamaları birkaç farklı alanda yapılmaktadır bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Ev içi uygulamaları: Dışarının fiziki koşullarından etkilenmeyen bir alandır. Daha dekoratif ve çok yüksek kalitede malzemeler kullanılması için uygundur.
  • Apartman veya Ofis Kat Araları: Ev içi uygulamalara nazaran bir miktar daha yoğun fiziksel etkiye maruz kalan bir alandır. Çamur toz gibi etkiler altında olacaktır. Bu nedenle burda kullaanılan malzemeler daha farklı olacaktır.
  • Dış Yüzey Basamak Çalışmaları: Yağmur, Kar, Güneş gibi dış hava koşullarına maruz kalan ve yapıların en dış alanlarında bulunana basamaklardır. Buralar için daha farklı malzemeler ve daha farklı tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

İstediğiniz bütün alanlar ve bütün yapılar için mermer seçimini yapıp bu alanlara uygun basamak uygulamalarını özel tasarım ekibimiz ve yerinde uygulama ekibimiz ile yapmaktayız. Detaylar ve fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.