Mermer Masa Tasarımlarımız

Mermer Masa Tasarımları

Özellikle 2010 yılından itibaren yükselen bir trend haline gelen mermer masalar hem şık hem sağlam hem de dekoratif yapısı ile kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Günümüzde birçok farklı renk ve modelde mermer çeşitleri kullanılarak yapılabilen masa üretimlerinde şirketimiz olarak son teknoloji cihazlar ve tasarım ekibimizle sizlerleyiz.

Mermer masa seçerken ve yaptırırken size tavsiye edebileceğimiz en önemli şey mutfakta veya salonda veya ofiste kullandığınız dekorasyon ürünleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlatmanız. Ayrıca diğer masa çeşitlerine göre bir miktar daha ağır olduğu için yer seçimi yaparken bir seferde sabit bir yer bulmanız avantajınıza olacaktır.

Mermer Masa Ayak – Bacak tasarımında kullanılan yöntemler

  • Metal Ayaklı: Kullanılan mermerin rengi ve tonuna göre özel olarak seçilen ebatlarda ve özel işlemlerden geçirilip yapılan kaplama ve eğme işlemleri sonucu oluşturulan ayak tasarımları
  • Ahşap Ayaklı: Sert ve güçlü ağaçların ahşapları kullanılarak ve özel olarak işlenerek mermer masanın ayakları oluşturulmaktadır. Oldukça şık bir görünüm sunmaktadır.
  • Mermer Ayaklı: Masanın üst kısmında kullanılan malzemenin ayaklarda da kullanılması sonucu yapılır. Bütünleşik bir görünüm sunar fakat taşıma işleminde oldukça dikkat gerektirir. Klasik bir görünüm sunar. Yukarıda bununla ilgili örnek çalışmalarımız mevcut.

Örnek mermer masa uygulamalarımızın bir kısmını yukarıda sizinle paylaştık. Bunların dışında daha yüzlerce farklı taş seçimi ve ayak modelleri ile eviniz veya ofisiniz için uygun masa tasarımlarını yaptırabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve tasarım önerileri için bize ulaşabilirsiniz.