Çimstone Mutfak Tezgahı Çalışmalarımız

Çimstone Mutfak Tezgahı Çalışmalarımız ve Diğer Detaylar

Yapay olarak üretilen Kuvars bir malzeme olan Çimstone ile son derece dekoratif ve güzel görünüme sahip mutfak tezgahı çalışmaları yapabilmekteyiz. Fiyat olarak orta seviyede olan fakat dayanım ve çizilmezlik olarak son derece güçlü olan bu malzeme günümüzde en çok tercih edilen yapay taş yapılarından biridir.

Mutfak tezgahı ve orta alan çalışma tezgahı için gerekli olan malzeme seçimini çimstone çeşitleri bölümü altından seçebilirsiniz veya fabrikamıza gelerek yerinde örnekleri görebilirsiniz.

Diğer mutfak tezgahı montajı ve tasarım işlerinde uygulanan prosedür burada da aynen uygulanmaktadır. Projenin uygulanacağı alanda gerekli ölçümler yapılır, müşteri ile tasarım yapısı ve şeklin son hali belirlenir. Gerekli ek dekoratif yapılar için son görüşler alındıktan sonra malzeme kesim ve dizayn işlemleri bitirilir. Bu aşamadan sonra büyük bir ustalıkla montaj işlemleri yapılarak ürünün teslimi gerçekleştirilir.

Mutfak tezgah çalışması ile ilgili kampanyalar, indirimler, fiyat bilgileri ve diğer merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçiniz.