Granit Mutfak Tezgahı Uygulamalarımız

Granit Mutfak Tezgahı Tasarım Çalışmalarımız ve Renk Seçim Rehberi

Mutfak tasarımlarındaki görünümü en çok etkileyen unsurun dolaplardan daha çok tezgah tasarımları ve renk seçimleri olduğunu söyleyebiliriz. Artaş Mermer Dekorasyon olarak mutfak tezgahı tasarımlarında da üstün kalite ve garantiyi buluşturduğumuzu öncelikle belirtelim.

Granit mutfak tezgahlarımız için seçim yapacağınız renk ve ürün çeşidini granit çeşitleri bölümü altında seçebilir veya merkez ofisimize gelerek yerinde numunelerimiz görebilirsiniz.

Ürün seçiminden sonra tasarım aşamasında nasıl bir yol izleneceğini uzman ekibimizle konuşabilirsiniz. Bu noktada eğer dolap ve mutfak aksesuar tasarımları bitmişse buna uygun tezgah modellemesi yapılır. Mutfak tamamen boş durumdaysa tezgahlar ve dolap dekorasyonu bütüncül olarak beraber yürütülmektedir.

Granit Mutfak Tezgahı Yapım ve Montaj Aşamaları

  • Uygun granit seçimi yapıldıktan sonra uygulamanın yapılacağı alanda gerekli ölçümler yapılır ve tasarım yapısı kararlaştırılır.
  • Gerekli ölçümler alındıktan sonra önceden karar verilen tasarım bilgisayar destekli olarak çizilir ve malzemeler buna uygun olarak kesilip şekillendirilir.
  • Mutfak tezgahının alt güçlendirme işlemleri yapılır ve montaj alanına götürülür.
  • Burada uzman ekibimiz tarafından büyük bir titizlik ile montaj çalışması bitirilir ve son kontroller ile testler yapılarak teslim işlemi yapılır.

Yukarıdaki fotoğraflarda birbirinden farklı granit tezgah tasarımlarımız, bütüncül mutfak takımı tasarımlarımız, tezgah ve dolap ortak tasarımlarımızın bazılarını görmektesiniz. Daha çok üst seviye tasarımlarımız burada paylaştık sizde yukarıdakiler gibi veya daha farklı daha özgün mutfak alanına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip gerekli detayları konuşabilirsiniz.