Mermer Mutfak Tezgahı Uygulamalarımız

Mermer Mutfak Tezgahı Uygulamaları ve Üretim Teknolojimiz

Mutfak tezgahı tasarımlarında müşteriler tarafından en çok tercih edilen taş türünün mermer olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hem fiyat alanı hem de renk ve şekil yapısı bakımından diğer taşlara nazaran büyük bir üstünlük sağlamaktadır. Çok ucuz ve çok pahalı modellerin yanında çok farklı desen türlerini de ancak mermer çeşitlerinin içinde bulabilirsiniz.

Mutfak tezgahı için kullanılacak malzemeyi, mermer çeşitleri ve diğer mermer çeşitleri bölümleri altına bakarak 200 den fazla renk ve taş portföyümüzün içinden seçim yapabilirsiniz. Bu konuda çok iddialıyız. Türkiye’de bizden daha çok taş seçimi sunan ikinci bir firma şu an için yoktur.

Tezgah Montaj ve Tasarım Aşamaları

Diğer mutfak tezgahı montaj aşamalarından çok farkı yoktur fakat seçilen taş türüne göre şekillendirme safhasında bazı özel çalışmalar yapılmaktadır. Bunun sebebi ise bazı mermer türlerinin sertlik ve kırılganlık yapısı birbirinden farklıdır.

  • Mermer seçimi yapıldıktan sonra tasarım için gerekli olan metrik ölçümler yapılır ve gerekli notlar alınır.
  • Ham plakalar uygun olarak kesilir ve geometrik işleme tabi tutularak son şekilleri verilir.
  • Özel kenarlık veya görünüm isteniyorsa buna uygun ek işlemler yapılır.
  • Hazırlanan ürünler montaj alanına götürülür ve birleştirme işlemleri yapılır. Bu aşamadan sonra test ve son kontroller yapılarak teslim işlemi gerçekleştirilir.

Ankara içi Ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. Yukarıda birbirinden farklı renk ve modellerde uygulama yaptığımız üst seviye tasarımları göreceksiniz. Resimlerin altındaki kısa açıklamalardan az çok fikir edinebilirsiniz. Mermer mutfak tezgahı ile ilgili fiyat ve uygulama çalışmaları için bizimle iletişime geçiniz.