Artaş Mermer İletişim | Ulaşım
   
 
İvedik Org. San. 3706 Sk. Mermerciler Sitesi No:9
Yenimahalle / ANKARA
Tel: 0312 396 00 06-10
GSM: 0535 373 93 78

Yer Döşemeleri

Granit Yer Döşemeleri

Granit Yer Döşeme
Granit Yer Döşemesi 1
Granit Yer Döşeme 2
Granit Yer Döşemesi 2
Granit Yer Döşeme 3
Granit Yer Döşemesi 1

Mermer Yer Döşemeleri

Mermer Yer Döşeme
Mermer Yer Döşemesi 1
Mermer Yer Döşeme 2
Mermer Yer Döşemesi 2
Mermer Yer Döşeme 3
Mermer Yer Döşemesi 1
Yer Döşeme sektöründe büyük işlere imza atan Artaş Mermer ve Dekorasyon olarak hizmetinizdeyiz. Fiyat ve model çalışmaları ile ilgili bilgiler için bizimle iletişime geçiniz. Yer döşeme uygulaması yaptırmak istediğiniz bölge için ücretsiz keşif çalışmasını Ankara içine yapabilmekteyiz. Yer döşemeleri hakkında sıkça sorulan sorular ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ev Döşeme Sistemleri Nelerdir? Ev döşeme diyince aklımıza ilk gelen çalışma türü merdiven döşemeleri, yer döşemeleri, banyo ve mutfak döşemeleridir. Duvar, dış bahçe gibi çeşitleri ev dışı döşemeler olarak geçmektedir.

Yer Döşeme Çeşitleri Nelerdir? Aslında birçok çeşitte yer döşeme şekli bulunmaktadır. Laminant, ahşap, halı, parke, seramik, granit, mermer, taş gibi döşeme türleri mevcuttur. Firmamız bu çeşitler arasından granit ve mermer yer döşemelerini uygulayabilme kabiliyetlerine sahiptir.

Döşeme Çalışmaları Yaptığınız Bölgeler? Ankara içinde batıkent, sincan, keçiören, etimesgut, fatih, eryaman, ovacık, çayyolu, çankaya, dikmen, çukurambar, altındağ gibi yerleşim yerlerinde yer döşeme çalışmalarımız mevcuttur. Bunların dışında İstanbul, Bursa, Denizli, İzmir gibi bölgelerde de döşeme işlemleri için çalışma ortaklarımız vardır.

Döşeme Fiyat Unsurları ve Fiyatları? Döşeme fiyatlarını etkileyen ana unsurlar, uygulamanın yapılacağı zeminin büyüklüğü, uygulamada kullanılacak malzeme çeşitleri ve uygulama yüzeyinin yapısıdır. Örneğin merdiven uygulamalarıyla banyo döşeme uygulamaları farklıdır. Bunun dışında yer döşeme fiyatları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Yer Döşeme Malzemeleri Nelerdir? Yer döşemeleri yapılırken uygulanacak alana göre mekanik ve inşaat malzemeleri kullanılmaktadır. Bunun dışında granit, mermer, taş gibi yer döşeme malzemeleri de inşaat malzemeleri içindedir.

Zemin Döşeme Türleri Hangileridir? Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok zemin döşeme türü mevcuttur. Bunlardan granit zemin döşeme ve mermer zemin döşeme alanlarında uygulama kabiliyetlerine sahibiz.

Banyo Döşeme Nedir? Uygulanacak olan çalışmanın banyodaki zemin üzerine yapılmasıyla oluşan döşeme türüdür. Banyo çalışmasında kullanılan malzemeler sıvı geçirgenliği dolayısıyla, biraz daha farklı yapıdadır.

Merdiven Döşeme Nedir Uygulanacak olan yer döşemesinin merdivenler üzerinde yapılan çalışmayla elde edilen döşeme kaplama türüdür. Hem döşeme hem döşeme kaplama olarak adlandırılabilmektedir. Tüm bu soruların haricinde döşeme çeşitleri, döşeme modelleri ve yer döşemeleriyle ilgili çeşitli resimleri yukarıdaki menüde bulabilirsiniz.
Copyright © 1997-2017 - Artaş Mermer LTD. ŞTİ. | Site Haritası | Gizlilik Politikamız | Kullanım Şartları